طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه شیک خانه

ساخت وبلاگ
چکیده : آشپزخانه جزء مهم ترین قسمت های منزل می باشد که تاثیر بسزایی در زیبایی محیط شما دارد و به همین خاطر د... با عنوان : طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه شیک خانه بخوانید :

آشپزخانه جزء مهم ترین قسمت های منزل می باشد که تاثیر بسزایی در زیبایی محیط شما دارد و به همین خاطر در بازسازی منزل می توان رو کابینت آشپزخانه حساب ویژه ای برای زیباسازی محیط بازکرد که این زیبایی مستلزم خاص بودن اجرای کابینت آشپزخانه و طراحی قوی آن می باشد. طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه شیک خانه کار مشکلی میباشد که مستلزم وجود گروهی متخصص میباشد.

عموماً عادت بر این است که دور تا دور آشپزخانه را با کابینت ها بپوشانند و هود و سینک و گاز و…را در بین قسمتهای مختلف کابینت قرار دهند. اما کابینت آشپزخانه را به ترتیب های دیگری هم  نیز می توان چید که به مراتب زیباتر و راحت تر خاص تر باشد و دکوراسیون داخلی و دکوراسیون آشپزخانه با دیگر منازل متفاوت باشد.

ایده های جدید مثل کابینت های جزیره ای یا متمرکز می توانند برای آشپزخانه هایی که پنجره های بزرگ یا سرتاسری دارند دارای درب تراس هستند عالی باشد چرا که باعث می شود فضای دسترسی ها بهتر و راحت تر باشد و درعین حال تمام وسایل موردنیاز در یک محل کم وسعت جمع شده و بقیه فضای آشپزخانه که نقط مقابل آن است آزاد خواهد بود و میتوان آن فضارا بیشتر دست خوش طراحی داخلی قرارداد .

به این ترتیب بخشی که کابینت آشپزخانه در آن جاگیری کرده را به نوعی قلب آشپزخانه تبدیل خواهد شد ، یادتان باشد محلی که اجاق گاز را در آن قرار داده اید نیاز به تهویه دارد.

پس باید یک هود متناسب بالای گاز بهمراه مسیر تهویه نصب شود.شاید بخواهید در جزیره خود یک سینک ظرفشویی نیز داشته باشید.بهتر است که این سینک نزدیک به فضای گاز تعبیه شود تا ظرف هایی که در حین پخت و پز کثیف شده اند زودتر و نزدیک تر به سینک منتقل شوند.

همچنین مراقبت باشید سینکی که انتخاب می کنید سایز متناسب داشته باشد که قابلمه های بزرگ را هم بتوانید در آنها بشویید یا جا دهید، و نیز ارتفاع آن به اندازه کافی باشد تا بتوانید یک سطل آشغال در زیر آن نصب کنید.در نظر داشته باشید که به طراح داخلی یا پیمانکار خود گوشزد کنید پریزهای برق را در دیواره های عمودی اطراف این جزیره کار بگذارید (نه روی سطح آن) زیرا این کار از ایجاد شوکهای الکتریکی در مکانهای خیس جلوگیری خواهد کرد.

اگر قصد دارید در اطراف جزیره ای که ساخته اید صندلی هایی بگذارید و به عنوان میزی جمع و جور برای صرف غذا در اطراف آن بنشینید بهتر است یا صفحه را به طرف بیرون گسترش دهید و یا کابینت آشپزخانه را کمی به عقب بکشید. طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه شیک خانه به محل زیبایی پندانی میبخشد

یادتان باشد که ضمن انجام تمامی این نکات سقف آشپزخانه باید با سبک کابینت ها هارمونی داشته باشد و دارای یک نورپردازی دکوراتیو و پر نور باشد که ما به شما سقف کناف را پیشنهاد می دهیم ، در ضمن از چراغهای منفردی که به سقف نصب می شوند.

اجرای کابینت...
ما را در سایت اجرای کابینت دنبال می کنید

نویسنده : مبنا بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 15:39